• Schritsen 52 Harlingen
  • Hofstraat 35
  • Prima resultaten !
  • Uitstekende sfeer !
  • Schrijf je nu in !

Schritsen 52 Harlingen

Hofstraat 35

Prima resultaten !

Uitstekende sfeer !

Schrijf je nu in !

Sint Michaëlschool naar Beneluxfinale Lego League!

Sint Michaëlschool naar Beneluxfinale Lego League!

Team De Stormbouwers van van onze school heeft een ticket bemachtigd voor de Beneluxfinale van de First Lego League. Door het winnen van de Champions Award tijdens de Regiofinale op NHL Stenden te Leeuwarden afgelopen zaterdag verzekerden zij zichzelf van een plaatsje in de volgende ronde in Breda.
 
Teams afkomstig van verschillende basis- en middelbare scholen uit de omgeving streden in verschillende rondes om de felbegeerde titel. Ze hadden een robot ontworpen, gebouwd en geprogrammeerd en lieten deze missies uitvoeren. Daarnaast hielden ze een presentatie over De stad van de Toekomst. ‘Op alle punten staken De Stormbouwers er bovenuit’, aldus jurylid Gitte Talsma. ‘Ik ben heel erg trots’, zegt coach meester Peter Pasma. ‘Ze hebben het echt als een team gedaan.’
 
Fotobijschrift: Team de Stormbouwers, Ammarins Hilarides, Stan Hollander, Steyn Chentasingh, Menno Hoogeveen, Wietse Borst, Damian Gaasbeek, Rob van der Tol, Viggo Zijlstra. Foto: Anna Zuidema

<< terug naar overzicht
St. Michaëlschool     Schritsen 52, 8861 CV Harlingen     t 0517 - 413 757     directie@stmichaelschool.nl