• Schritsen 52 Harlingen
  • Hofstraat 35
  • Prima resultaten !
  • Uitstekende sfeer !
  • Schrijf je nu in !

Schritsen 52 Harlingen

Hofstraat 35

Prima resultaten !

Uitstekende sfeer !

Schrijf je nu in !

Wederom prijs voor de Stormbouwers!

Wederom prijs voor de Stormbouwers!


Op 25 januari 2020 heeft team Stormbouwers de 7e plek in de Beneluxfinale in Breda behaald met een eigen ontworpen robot. Met maar liefst 345 punten liet ons team 47 teams, waaronder vele VO scholen, achter zich. Daarnaast werd een prijs voor creativiteit en doorzettingsvermogen binnen gehaald. Een uniek evenement en een unieke belevenis! Al met al dus een zeer geslaagd weekend voor onze Roboticanen!

<< terug naar overzicht
St. Michaëlschool     Schritsen 52, 8861 CV Harlingen     t 0517 - 413 757     directie@stmichaelschool.nl